Kezdőlap » Lökhárítók, toldatok, spoiler » Audi » TT » AUDI TT (06-14) RS Style PDC Tuning-Tec Lökhárító
Termék: Tuning-Tec Lökhárító
Dobd fel Audi TT 2006–2014 modelled megjelenését ezzel a sportos RS Style első lökhárítóval! A dinamikus kialakítás és a prémium anyaghasználat sportosabb, agresszívabb megjelenést ad az autónak, miközben megőrzi a gyári illeszkedést és minőséget.
Gyártó: Audi
Típus: TT (8J) Coupé / Roadster
Gyártási időszak: 2006–2014
Kivitel: RS Style első lökhárító ezüst alsó betéttel
Anyag: Magas minőségű polipropilén (PP)
Illeszkedés: Gyári rögzítési pontokra szerelhető
PDC (parkolóradar) előkészítéssel
Kompatibilis a mosófúvókás rendszerekkel
Lökhárító mosófúvóka nyílásokkal
Mosófúvóka takaróelemek
Rendszámtábla tartó
Oldalsó rácsok (fekete, fényes)
Első hűtőrács (fekete, fényes)
Ezüst színű alsó toldat
Rezisztorok (megakadályozzák az LED izzók hibajelzését)
Egyéb kiegészítők (a képeken látható elemek szerint)
✅ RS Style megjelenés – Sportos és agresszív dizájn, amely kiemeli az Audi TT vonalait.
✅ Tökéletes illeszkedés – Gyári pontokra szerelhető, módosítás nélkül.
✅ Magas minőségű anyag – Tartós, rugalmas polipropilénből készült.
✅ Komplett szett minden fontos kiegészítővel – Az összes csomagban szereplő elem biztosítja a gyári megjelenést és a könnyű felszerelést.
Az Audi TT (2006–2014) RS Style első lökhárító a tökéletes választás, ha sportosabb, karakteresebb külsőt szeretnél autódnak. A Tuning-tec ZPAU63 modell pontos illeszkedést, prémium megjelenést és kiváló minőséget kínál elérhető áron.
Cikkszám: ZPAU63
Stílus: RS Style
Fontos információ – kizárólag rendelésre elérhető termék
Ez a termék jelenleg nem található raktárkészleten. Előreutalás után tudjuk beszerezni, mivel import termék.
A várható szállítási idő 5–15 munkanap, amennyiben a termék elérhető a külföldi raktárban. Erről a rendelés leadása után e-mailben tájékoztatjuk.