Kezdőlap » Fényszórók » Citroen » Jumper » FIAT DUCATO / BOXER / JUMPER 10-14 JOBB Tuning-Tec Fényszóró
Termék: Tuning-Tec Első Fényszóró
Ez a fényszóró Európai engedéllyel (E jellel) rendelkezik!
A csomagolás tartalma: 1db jobb első fényszóró
Fiat Ducato / Peugeot Boxer / Citroën Jumper jobb oldali króm halogén fényszóró TYC – (2010–2014) FFI01R
Dobd fel autód megjelenését ezzel a kiváló minőségű, króm belső kialakítású jobb oldali halogén fényszóróval, amely tökéletesen illeszkedik a Fiat Ducato, Peugeot Boxer és Citroën Jumper modellekhez 2010 és 2014 közötti évjáratokban. Ez az E13 jelöléssel rendelkező, közúti használatra engedélyezett fényszóró kitűnő alternatívája a gyári alkatrésznek, megbízható és biztonságos világítást biztosít.
Kompatibilitás
Gyártók: Fiat, Peugeot, Citroën
Típusok: Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroën Jumper
Gyártási időszak: 2010 – 2014
Főbb jellemzők
Kivitel: Króm belső felület
Technológia: Halogén fényszóró
Állapot: 100% új, csak jobb oldali egység
Jóváhagyás: E13 jelöléssel rendelkezik, közúti használatra engedélyezett
OEM cikkszám: 1606664580
Műszaki adatok
Pozíciófény (parkolófény): W5W
Irányjelző: PY21W
Tompított fényszóró: H7 – nem tartozék, külön megvásárolható a „Fényszóró izzók” menüpont alatt
Távolsági fényszóró: H1 – nem tartozék, külön megvásárolható a „Fényszóró izzók” menüpont alatt
Fényszóró állítás: Elektromos, beépített magasságállító motorral
Miért válaszd ezt a fényszórót?
✅ Pontos illeszkedés és könnyű beszerelés
Kifejezetten a 2010-2014 közötti Ducato, Boxer és Jumper modellekhez készült, így garantált a tökéletes illeszkedés a gyári helyére.
✅ Elektromos magasságállító motorral
A fényszóró tartalmazza a beépített magasságállító motort, így nem szükséges külön beszerezni vagy átszerelni a gyári egységből, ami megkönnyíti a beállítást.
✅ E-jelöléssel engedélyezett, legális használat
Teljes mértékben megfelel az európai közúti szabályoknak, így biztonságosan és legálisan használhatod.
✅ Magas minőség és tartósság
Minőségi anyagokból készült, hosszú élettartamot és megbízható működést garantál.
✅ Külön megvásárolható izzók
A tompított H7 és távolsági H1 izzók nem részei a csomagnak, de egyszerűen beszerezhetők a „Fényszóró izzók” menüpont alatt, így komplett világítási rendszert alakíthatsz ki.
Összefoglalás
Ha szeretnél egy megbízható, modern elektromos állítással ellátott, króm belső kialakítású jobb oldali halogén fényszórót Fiat Ducato, Peugeot Boxer vagy Citroën Jumper típusodhoz 2010–2014 közötti évjáratokhoz, akkor a TYC gyártmányú fényszóró az ideális választás. Kiváló minőség, funkcionalitás és stílus egy termékben!
Cikkszám: FFI01R